Blogroll

OŚWIETLONA GARDEROBA2 komentarze
Otwieramy naszą garderobę i zastanawiamy się "co ubrać?". Czasem jest to trudny wybór... jednak aby mieć świetną widoczność naszej kolekcji ubrań proponujemy super rozwiązania. Szklane półki podświetlane to chyba najciekawsza propozycja, bo są piękną ozdobą naszej szafy. Można również zastosować listwy ledowe... są bardzo estetyczne, a jakie praktyczne!
When we open our wardrobe we are wondering "what to wear?". Sometimes it's a really hard choice ... However, to have a great visibility to our collection of ctolhes we offer great solutions. Illuminated glass shelves is probably the most interesting proposition, because they are the pride of our beautiful cabinets. We can use a strip led solutions...  this is very aesthetic and the practical choice!

2 komentarze:

VeroVoight at: 27 listopada 2012 00:03 pisze...

Witam serdecznie, bardzo cieszę się, że trafiłam na Twój blog, jest przepełniony pięknem. Co prawda dopiero dziś założyłam swój pierwszy blog o architekturze wnętrz i design ale będę go regularnie uzupełniać, zapraszam do odwiedzin http://ministerstwodesign.blogspot.com/

Olala at: 30 stycznia 2013 03:50 pisze...

Lubię piękno, a najlepiej, gdy łączy się ono z praktycznością. Podświetlona garderoba jest nie tylko efektowna, ale i bardzo praktyczna (tyle, że boję się, że przez takie światło wciąż bym biegała z żelazkiem, bo żadne zagniecenie koszul tutaj raczej się nie ukryje;)).

Prześlij komentarz

newer post older post